Hakkımızda

 

Beyaz yakalı bir çalışan kadar profesyonel,  bir aile şirketi gibi amatör bir ruhla yıllardır Kürkar Döküm çatısı altında bir aradayız.

 

HİKAYEMİZ

Yarım asırdır alın teri ile döküyoruz

Biz Kürkar Döküm bir aile şirketi olarak 1976 yılından beri dökümcülük yapıyoruz. En küçük detaylarına kadar döküm üretimine hakimiz. Uzman mühendis kadromuz sayesinde, modern makinalarımız, kalite kontrol cihazlarımız ve teknik ekipmanlarımız yardımıyla kalitemizi sürekli artırıyoruz. 

Zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti ile çalışarak küçük bir atölyede başladık ve bugünkü büyük ve modern tesisimizde devam ediyoruz. Bu büyümenin ve marka değerine ulaşmanın temelinde çalışkanlık, teknolojik yatırım, uzman mühendis kadrosu, zamanında teslim ve standart ürün kalitesi vardır.

Bilgi & Emek

Kürkar Döküm 1976 yılından bu yana döküm sektöründe pik ve sfero döküm imalatında Türkiye’nin öncü firmalarından biri olmuştur.

Bu alanda geniş bir yelpazede üretim yapan firmamız, otomotiv yedek parçaları döküm ürünleri imalatı yapmaktadır.

Fabrikamız Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 20 bin metre kare alan üzerinde kuruludur.

 Yıllık 7 bin ton döküm üretim ve bin ton talaşlı imalat kapasitesine sahiptir.

Üretilen ürün miktar ve sayısına değil ürün kalitesine odaklanarak hem müşterilerimiz hem de kendimiz için kazançlı bir iş ilişkisi ve uzun süreli çalışma olanağı sağlıyoruz. Hammadde girişinden ürün çıkışına kadar olan tüm safhalarda kalite yönetimimizi uyguluyoruz.

Türkiye pazarında ulaştığımız marka değerini dünya pazarlarına taşıyarak büyüme hedefindeyiz. Bu doğrultuda gelişen sanayi teknolojilerini imalatımıza taşıyarak üretim kapasitemizi artırmaktayız. Bünyemizdeki otomatik kalıplama hattı ve kum hazırlama sistemi modern labaratuvar ekipmanı, endüksiyon ocakları, işleme tezgahları, kumlama ve temizleme makinaları ile her zaman daha iyisini üretmek için çabalıyoruz.

Yıldır

Çalışan

Memnun MÜŞTERİ

TESİS

özellİKLERİMİZ

Ne Sunuyoruz?

Kalite

Müşterilerimizin istedikleri ürünü kalite kontrol cihazlarımız ile bütün safhalarda kontrol ediyoruz.

Tecrübe

43 yılın tecrübesini modern tesis ve mühendis kadrosu ile birleştirerek en iyisini sunuyoruz.

Hızlı Yanıt

Mevcut ve potansiyel müşterilerimiz bize kolayca ulaşabilir ve talepleri hızla değerlendirilir.

R

Rekabet

Modern üretim tesislerimiz ve iş bilgimiz rekabet yeteneğimizi artırıyor.

Farkımız

Çevreye Duyarlıyız

Ülkemiz küresel ısınmanın potansiyel etkileri açısından risk grubu ülkeler arasındadır. Atmosferdeki sera gazı birikimlerinin artışına bağlı olarak gelecekte gerçekleşebilecek bir iklim değişikliğinin, Türkiye’de neden olabileceği çevresel ve sosyoekonomik etkiler; tarım alanlarının ve çeşitliliğin azalması, ekonomik yapının değişmesi, çevre kirliliği, su ihtiyacının artması ve enerji ihtiyacının artması şeklinde değerlendirilmektedir.

Hem çevremiz, hem de şirketmizin geleceği için daha sürdürülebilir, daha insan odaklı bir rotada büyümeyi seçtik. Enerjimizi ihtiyacımız yenilenebilir kaynaklardan karşılayarak geleceğe bir gülümseme ve umut iletiyoruz. 

Bizimle Konuşmak İster Misiniz?

Aşağıdaki formu kullanarak mesajınızı bize iletebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapıyor olacağız.

8 + 14 =